- Hoşgeldiniz

12.Fanta Gençlik Festivali Malatya’da Gerçekleşti.

12.Fanta Gençlik Festivali Malatya’da Gerçekleşti. sitemize 29 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.255 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

12.Fanta Gençlik Festivali kapsamındaki sekizinci konser, Malatya Yeni Belediye Şenlik Alanı’nda gerçekleşti.

Türkiye’de 12 yıldır aralıksız süre gelen tek müzik festivali olma özelliğini taşıyan ve bu yıl 14 Ağustos’ta yola çıkan 12. Fanta Gençlik Festivali kapsamındaki sekizinci konser, Malatya Yeni Belediye Şenlik Alanı’nda gerçekleşti. Gün boyunca festival alanındaki Masa Hokeyi, Dengeli Portakal, Dev Tetris, Fanta Tilt gibi birbirinden farklı ve ilgi çekici 13 oyunla eğlenceye doyan 45.000 kişi, akşam gerçekleşen konserler ile de unutulmaz bir gece yaşadı.

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın, konser süresince katılımcılara müzik şöleni yaşattı.

Kenan Doğulu’ya Hayranlarından Malatyaspor Atkısı

Festivalin en coşkulu kalabalıklardan birine ev sahipliği yapan Malatya, Kenan Doğulu’nun hareketli şarkılarıyla müziğe ve eğlenceye doydu. ‘Bal Gibi’ şarkısını Malatyalı hayranları karşısında ilk kez seslendiren sanatçı, konserine izleyicilerden gelen Malatyaspor atkısı ile devam etti. Konser sırasında büyük bir grup seyirci, festival alanında uzun bir konvoy oluşturarak şarkılara eşlik ettiği sırada, kameralar kalabalığa döndü ve eğlenceli anlar yaşandı.

Şebnem Ferah, ‘Kendimi Evimde Hissediyorum’ Diyerek Mutluluğunu Paylaştı

Dinleyicilerin yoğun tezahüratları eşliğinde sahneye çıkan sanatçı, en son 2006 yılında konser verdiği Malatya’ya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. ‘En son 2006’da beraberdik ve o zaman da bu kadar tatlıydınız.’ diyen Şebnem Ferah, 45.000 müzik sever için en sevilen şarkılarını seslendirdi. Hayranlarının ilgisi ve yoğun sevgisi karşısında, ‘Arkadaşlar, konseri bölmek istemiyorum ama bizim sizi alkışlamamız lazım. Bize kendimizi çok iyi hissettirdiniz, kendimi evimde hissediyorum.’ dedikten sonra dinleyiciler, ‘I love you Şebnem’ (Seni Seviyorum Şebnem) diyerek tempo tuttu.

Emre Aydın, Bir Yıl Sonra Yine Festival Sahnesinde Hayranlarıyla Buluştu\t

Konserine, ‘Bir yıl sonra yine Malatya’da sizlerle olmaktan çok mutluyum.’ sözleriyle başlayan sanatçı, ‘2003 yılından bu yana kaç kere Malatya’ya geldim, sayamadım. Her zaman olduğu gibi harika görünüyorsunuz.’ diyerek, tüm şarkılarına coşkuyla eşlik eden hayranlarından büyük alkış aldı.

Festival yoluna, 30 Ağustos’ta Şanlıurfa GAP Arena’da gerçekleşecek konserle devam edecek.

Fanta Gençlik Festivali Rotası

30 Ağustos ‘ Şanlıurfa / GAP Arena, 1 Eylül ‘ Adana / Merkez Park, 3 Eylül ‘ Kayseri / Sümer Tesisleri, 5 Eylül ‘ Ankara / Hipodrom, 7 Eylül ‘ Antalya / Beach Park, 10 Eylül ‘ Konya / M1 Tepe AVM Otoparkı, 12 Eylül ‘ Denizli / Pamukkale Üniversitesi ve 14 Eylül ‘ İstanbul / Santralİstanbul.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :