- Hoşgeldiniz

Gökçek’den Mustafa Sarıgül Bombası

Gökçek’den Mustafa Sarıgül Bombası sitemize 08 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.135 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Melih Gökçek, Mustafa Sarıgül’ün CHP’nin başına geçeceğini iddia etti.

Son Dakika! Uzmanlar İngilizce Konuşma Sırrını Açıkladı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, çarpıcı bir iddiada bulunarak Mustafa Sarıgül’ün CHP Genel Başkanı olacağını iddia etti.

Gökçek ‘LİDER ÜLKE TÜRKİYE’ TOPLANTISINDAYDI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dünya belediyelerine, hizmet anlayışı ve sunumunda esin kaynağı olma vizyonuna sahip olduklarını belirtti. Gökçek, Aydın Kültür Merkezi’nde Ak Parti İl Teşkilatı’nca “Lider Ülke Türkiye, Yerel Yönetim Programı” adı altında düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıda Ankara’da bugüne kadar hayata geçirdikleri projeler ile 2013 hedefleri hakkında bilgi veren Gökçek, “Vizyonumuz dünya belediyelerine hizmet anlayışı ve sunumunda esin kaynağı olmak” dedi. Gökçek, belediye olarak altyapı çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem verdiklerini, bunun en az altyapı çalışmaları kadar önemli olduğunu vurgulayarak, “Bu hizmetleri yapmadığınız takdirde kentte huzuru temin edemezsiniz” diye konuştu.

Gökçek’TEN SARIGÜL DEĞERLENDİRMESİ

Sunumun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gökçek, Aydın’ı, belediyecilik anlamında bir şey kazandırılmamış ve kasabaya dönmüş halde bulduğunu söyledi. Gökçek, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye geçip geçmeyeceğine ilişkin bir soru üzerine, “Mustafa Sarıgül, CHP’den aday yapsınlar ya da yapmasınlar, seçilsin ya da seçilmesin, yerel seçimlerden sonra CHP Genel Başkanı olur. Kılıçdaroğlu da bunu biliyor, isterse iddialaşırım” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :