- Hoşgeldiniz

Tüm Annelerimizin, Anneler Günü Kutlu Olsun.

Tüm Annelerimizin, Anneler Günü Kutlu Olsun. sitemize 09 Mayıs 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.421 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler günü olarak tüm dünyada kutlanır.

2014 yılında ise Anneler Günü 11 Mayıs tarihine denk gelmektedir.

Anneler günü her yıl çok sevdiğimiz annelerimizi özel şeyler yaşattığımız ve sevgimizi bir kez daha gösterdiğimiz gündür.

Anneler Günü ne zaman kutlanmaya başlanmıştır?

Amerikalı genç Jarvis annesinin vefatının ardından yaşadığı acıyı atlatamamış annesinin yerini hiçbir şeyle dolduramamıştır.

Her sene annesinin ölüm yıl dönümü geldiğinde eşsiz bir acı duyar ve bunu etrafındakilere de yansıtırmış. Yine annesinin bir ölüm yıl dönümünde yani Mayıs Ayı’nın ikinci Pazar günü etrafındaki herkesi bir araya getirerek ” bu günün anneler günü olmasını çok istiyorum ve Anneler Günü adıyla her yıl kutlanmasını kabul edermisiniz? diye sormuştur. bu düşüncesi herkes tarafından kabul görmüştür ve artık her mayıs ayının ikinci pazar günü anneler günü kutlanmıştır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Scott
27 Haziran 2014 - 11:48

Merhabalar;Anneciğinize Rahman c.c’dan sonsuz rmehat diliyorum. Acınızı can-ı gf6nfclden paylaşıyorum:(c7ok zor olsa gerek. Lakin bu dfcnya, imtihan dfcnyası. c7ektiğimiz tfcm sıkıntı ve hfczfcnler, baki mekanımızda rmehat ve mutluluğa df6nfcşsfcn inşaAllah.Kızınıza da hayırlı / uzun f6mfcrler diliyorum. Allah bağışlasın. Birbirinize sımsıkı sarılın. Her gfcnfcnfcz muhabbet ve huzurla yoğrulsun.Kalbi selamlarımla

İlgili Terimler :