- Hoşgeldiniz

Annenizin Saati Hep Sizi Göstersin

Annenizin Saati Hep Sizi Göstersin sitemize 29 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.511 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Anneler Günü’nde, annenize onunla zamanın ne kadar eşsiz geçtiğini, ona duyduğunuz sonsuz sevgiyi anlatmak için çok özel bir kol saati hediye etmek ister misiniz?

Saatlerimizi FLO ve POLARİS ile Anneler Günü‘ne Ayarladık

Anneler Günü‘nde, annenize onunla zamanın ne kadar eşsiz geçtiğini, ona duyduğunuz sonsuz sevgiyi anlatmak için çok özel bir kol saati hediye etmek ister misiniz? Bunun için FLO ve Polaris mağazalarından 26 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında anneniz ya da kendiniz için 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli…

FLO ve Polaris mağazalarında, toplam 37 ayrı model ve renkteki Anneler Günü‘ne özel kadın, erkek ve çocuk kol saatlerinden dilerseniz kendiniz için de seçebilirsiniz.

12 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile binlerce çeşit ile ayakkabıda; moda kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO ve Polaris’in birbirinden şık ve rahat yeni sezon koleksiyonundan annenize ya da kendinize seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Kampanya Koşulları: Spor ve aksesuar reyonları hariç tüm indirimsiz ürünler kampanyaya dahildir. Ancak spor reyonlarında spor tekstil ürünleri ve spor çantalar kampanyaya dahildir. Aksesuar kategorisinde ise çanta hariç tüm ürünler kampanya dışındadır. Hediye saatler, mağazalarda yer alan modellerle sınırlıdır. Hediye edilecek saatler mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’de saklıdır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Jecky
08 Ağustos 2014 - 01:24

92 7-23-12 ‘ın cevabı: Hayır f6nermem, size e7ok pahalıya gelecektir.Motorola Xoom 2 TTnet taikst bilgileri aşağıda yer almaktadır:Sadece WiFi olan modeli 2 sene taikstle alırsanız 1300TL yapmaktadır. Aynı donanımda hatta ekranı daha Onda Vi40 Dual Core var. Eğer paranız yoksa Ainol Aurora, Ainol Mars gibi 7 bir tablet alabilirsiniz.TTnet sitesinden teknik f6zellik resmi aldım kıyas hazırlarken sonuna birkae7 model daha ekledim. Ne demek istediğimi daha iyi ae7ıklayacaktır: Kısaca benzeri modelleri de incelemenizi f6neririm. Motorola Xoom 2 abartıldığı kadar yok ve TTnetten taikstle alırsanız toplamda cebinizden baya fazla bir para e7ıkar. Bu cevap size yardımcı oldu mu?

İlgili Terimler :