- Hoşgeldiniz

ASF Başkanı Yüksel Tavşan, Ankara Alışveriş Festivalini anlattı.

ASF Başkanı Yüksel Tavşan, Ankara Alışveriş Festivalini anlattı. sitemize 06 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.355 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

29 Ağustos’ta başlayan Ankara alışveriş Festivali tüm hızıyla devam ederken, Festival Komisyonu Başkanı Yüksel Tavşan, Ankara’da ortak yayın yayınla 12 radyoya konuk oldu. Yüksel Tavşan, Ankara Shopping Fest’te son durum, rekor denemeleri, şenlikler, indirimler, çekilişler ve fırsatlarla ilgili birçok konuda Ankaralıları bilgilendirdi.

Ankara Alışveriş Festivali Komitesi Başkanı Yüksel Tavşan,  Aşk Fm’de yayınlanan programa konuk oldu. Tavşan’ın programı 12 farklı radyoda ortak olarak yayınlandı.
Yüksel Tavşan’ın konuşmasından önemli satır araları:
“Ankara Ticaret Odasında (ATO); Ankara için ne yapabiliriz diye düşünürken Alışveriş Festivali projesi oluşturuldu. Tüketicinin ihtiyacı olan ürünü  uygun fiyata alabilmeleri ve eğlenceli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için oluşturulmuş bir proje. 29 Ağustos’ta başlayan alışveriş festivali 14 Eylül’e kadar devam edecek. “
“Alışveriş Festivalinde rekor denemeler, indirimler, çekilişler”
“Anlaşmalı tüm dükkanlardan yapılacak her 50 TL ve katları alışverişle bir çekiliş hakkı kazanılacak. Çekiliş hakları, bankamatik ve kredi kartlarından yapılacak harcamalarda banka ve Milli Piyango İdaresi tarafından otomatikman atanacak. İsteyen her vatandaş bankası ile iletişime geçip çekiliş numaralarını öğrenebilecek. Festival sonunda Milli Piyango İdaresi, ATO ve Shopping Fest Oganizasyonu görevlileri nezaretinde yapılan çekilişle Araba kazanmaya hak kazanan vatandaşlar gazetelerden ilan edilecek ve bizzat aranarak haber verilecek.”
ASF rekorlarla kapanacak
“ATO Pastacılar, Çikolata ve Tatlıcılar Meslek Komitesi, Alışveriş Festivali’nde dünyanın en büyük profiterol pastasını üretecek. İçinde 50 binden fazla pataşur bulunacak olan pasta, rekor denemesinin ardından Ankaralılara ikram edilecek.”
AYNI ANDA BİNLERCE FİDAN
“Üçüncü Ankara Alışveriş Festivali, tek rekor ile yetinmeyecek. ATO Çiçekçi ve Baharatçılar Meslek Komitesi ise fidan dikme rekorunu kırmak için girişimde bulunacak. Çok sayıda Başkentlinin katılacağı bir etkinlikle Ankara’nın yeşil dokusuna katkıda bulunmak için aynı anda binlerce fidan dikilecek. Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için gerçekleştirilecek olan bu etkinlikler resmi hakemlerin katılımıyla kayıt altına alınacak. Denemelerin başarılı olması durumunda ise Ankara’da kırılan iki rekor, Guinness Rekorlar Kitabı’ndaki yerini alacak.”
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :