- Hoşgeldiniz

“Bu Topuzlar Ziyaretçileri Hayrete Düşürdü”

“Bu Topuzlar Ziyaretçileri Hayrete Düşürdü” sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.319 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kariyer Eğitim Kurumları, Olivium Outlet Center’da harika bir saç tasarım şovu sundu.

135 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı vermekle birlikte, 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini, sağlamakta, merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratmaktadır.

Kariyer Eğitim Kurumları, Olivium Outlet Center’ da harika bir saç tasarım şovu sundu. Tam 40 öğrenci, 40 farklı modele, 40 farklı topuz yaptı ve harika bir defile ile sergiledi. Ziyaretçilerin büyük bir kalabalıkla birlikte takip ettikleri şovda, muhteşem topuzlar görülmeye değerdi.

Birbirinden güzel ve inanılmaz topuzlar sergilenirken, 10 bayan yarışmacı makyaj konusundaki hünerlerini sergileyerek kıyasıya yarıştı. Seyircinin alkışları ile seçilen, 3 en başarılı makyajı yapan yarışmacılar Kariyer Eğitim Kurumları’ndan makyaj eğitimi ile ödüllendirildi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Kamilhon
22 Temmuz 2014 - 14:20

sayfanızı yeni tanımış birisi olraak Yeni başlayanlar ie7in kategorisinden başladım ben de 🙂 sayfanız e7ok gfczel, tebrik ederim. ben de bu şarkının Muhammed İsfahani ile Farid Farjad versiyonlarını beğendim en e7ok. tek kelimeyle mfckemmel. vee dinlemeye devam..

İlgili Terimler :