- Hoşgeldiniz

Bir çantada olması gereken 10 şey

Bir çantada olması gereken 10 şey sitemize 06 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.714 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Erkeklerin kadınlar hakkındaki en büyük şikayetlerinden biri de kocaman çantalarıdır. Kadınlarsa gün içinde en az on kez anahtarlarını, cep telefonlarını ya da ajandalarını bulmak için o çantayı boşaltmak zorunda kalsalar da sıkılmazlar.

Bir çantada olması  gereken 10 şey

Çünkü çanta onlar için acil durum kiti gibidir. Kurtarıcı makyaj malzemeleri, mis kokulu el kremleri ve alışveriş listelerini not edebildikleri ajandaları da vazgeçilmezlerindendir.

Makyaj çantası
“Makyaj çantam… O olmadan asla!”
Cüzdan
“Kredi kartlarımın istilasına uğrayan zavallı cüzdanım. Nakit yok ama kart sayısı artıyor.”
Ajanda&kalem
“Ahmet bey aranacak, Aslı’nın doğum günü için hediye bakılacak. Ha unutmadan, caddede gördüğüm pembe topuklular için mağaza aranacak ve 39 numarası sipariş edilecek! Bir de doktor randevum vardı.”
Telefon
“Bu defa önce ondan mesaj gelmesini bekleyeceğim, kararlıyım. Saat de kaç oldu acaba? Erkekler neden mesaj atmayı sevmezler ki? Arasam mı acaba?”
El kremi“Bu mevsimde ellerim o kadar kuruyor ki. En iyisi kremi yanında taşıma, üstelik kokusu da süper.”
Parfüm “Kulak arkaları, dizler, ense ok. Biraz da saçıma sıktım mı tamamdır. Çok mu abarttım acaba? Peki Bütün gün sürer mi bunun kokusu? En iyisi yanıma alayım.”
Saç tokası
“Saçlarımı Aşk-ı Memnu’daki Nihal gibi mi kestirsem acaba? Neyse şimdilik şunu koyalım da çantaya.”
Ülker Golden Finger
“Gün içinde sürekli hareket halindeyim. Bir bakmışsın işte, bir bakmışsın kızlarla yemekteyim. Tabii tüm bu koşuşturma içinde kendime özel keyifli anlar yaratmayı da ihmal etmiyorum. Taşımaya uygun ambalajıyla Yeni Ülker Golden Finger çikolata… Her an, her istediğimde yanımda!”
Islak mendil
“Şu domuz gribi fobimden de bir türlü kurtulamadım gitti.”
Anahtarlık
“Ercan’a göre anahtarlığım gereksiz derecede büyük ve komik. Bana sorarsan eğlenceli. Acaba o ayıcıklı olanı da eklesem mi?”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Sibel
12 Ağustos 2014 - 18:33

Bu pare7ayı e7ok beğendik indirmek isiedtk, ama bf6yle bir uyarıyla karşılaştık: :)UYARI: sarkilarimi rssden cekemezsin bebek. siteme yollan simdi.İndirmek istesek nereden bulabiliriz acaba? Bu konuda yardımcı olur musunuz?

İlgili Terimler :