- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 09 Mart 2014

Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi Personel Alımı

Capitol AVM Eleman Alımı

Türkiye’deki bir çok avm gibi capitol avmde kendi bünyesinde çalıştırmak üzere capitol avm personel alımıyapmaktadır. Bu haber ilanı ile ilgili gerekli ilanı capitol avm iş ilanıolarakta sitemizde görebilirsiniz. Capitol avm de çalışmak için istanbul anadolu yakasında ikamet ediyor olmanız gerekmektedir ve ayrıcacapitol avm eleman alım ilanı için ilk önce kendi üzerinize güzel bi çeki düzen vermeniz gerekmektedir. Bu nedenle capitol avm iş başvuru şartları aramanız gerekmektedir.Ayrıca sitemizi takip ederek en güncel eleman alım haberlerinden haberdar olabilirsiniz ve sizin için takip ettiğimiz  departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

capitol avm personel alımı 300x200 Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi Personel Alımı

Deneyimli Kasiyerim

Mağazacılık sektöründe 4 yıllık iş tecrübesine sahip deneyimli kasiyerim. Nebim Winner programına hakimim. Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, ekip çalışmasına uyumlu, esnek çalışma saatlerine alışkın kasiyerim. Capitol alış veriş merkezine ulaşım açısından yakınım. Askerlik hizmetimi tamamladım ve 23 yaşındayım. Acil olarak iş arıyorum.

Satış Elemanı

18 yaşında bekar bayanım. Capitol alış veriş merkezinde yer alan mağazalarda satış elemanı olarak görev almak istiyorum. İş deneyimim olmamakla beraber kolay öğrenen eğitime açık biriyim. Yoğun iş temposunda çalışabilirim ve esnek çalışma saatlerine uyabilirim. Mesai sorunum yoktur. Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak istiyorum. Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.

Capitol AVM İş Arayanlar sayfamız üzerinden iş arama ilanlarınızı ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz. Capitol AVM İş Arayanlar sayfamız üzerinden ilan vermek için aşağıda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, kendinizi ve niteliklerinizi içeren ilan metninizi ve iş verenlerin size ulaşabilecekleri biriletişim bilginizi eklemeniz yeterlidir.

Mahir İz Cad. Altunizade – İstanbul
Tel: 0216 554 77 77 (Pbx)
www.capitol.com.tr

Adana Alışveriş Merkezleri, Adapazarı Alışveriş Merkezleri, Afyonkarahisar Alışveriş Merkezleri, Alışveriş Haberleri, Güncel Haberler kategorisinde bulunan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi Personel Alımı sitemize 09 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.854 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :