- Hoşgeldiniz

Çift ekranlı telefon yakında meraklılarıyla buluşuyor.

Çift ekranlı telefon yakında meraklılarıyla buluşuyor. sitemize 25 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.040 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

Çift ekranlı olması beklenen  cihazı yakın zamanda meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Çift ekrana sahip ilginç telefon yakın zamanda meraklılarıyla buluşacak. İşte detaylar…Çift ekranlı olması beklenen  cihazı yakın zamanda meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Arka tarafında 4.7 inç boyutlarında ikinci bir ekran bulunduran telefon 3 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

YotaPhone 2‘nin ön yüzünde renkli HD bir ekran bulunuyor. Arka yüzünde ise tasarruflu bir ekran bulunuyor. Twitter hesabından yaptıkları duyuruda Londra’da bir basın etkinliği ile resmi olarak tanıtımı yapılacak. 3 Aralık’ta gerçekleşmesi beklenen etkinlikte medya mensupları cihazın son halini deneme fırsatı yaklayacak. Daha önce yayınlanmış olan basın bilgileri eğer doğruysa ilk olarak Rusya’da satışa sunulacak. Diğer ülkelerde ise 3-4 ay içinde satışa sunulacak.

İlginç bir yapıya sahip olan cihazın teknik özellikleri ise şu şekilde. Arka ve ön kamerası bulunan cihazın ön kamerası 2 MP olup arka kamerası ise 8 MP gerçi bu önemli değil. Nede olsa çift ekranlı. Arka kameradan da özçekim yapabilirsiniz! Qualcomm Snapdragon 800 işlemcie sahip olan cihaz dahili 32 GB bulunduruyor.

telefon

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :