- Hoşgeldiniz

Adres : Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent 92 No:54 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : -
E-Posta : Burada ve Googlede 1.Sayfada Çıkmanız İçin Sizde Üyemiz Olun, "Size Müşteri gönderelim" 876 38 38/3Hat Arayınız. ESY GROUP
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2013

Çiğdem Çocuk Yuvası Beylikdüzü/İstanbul

Beylikdüzü’nün en eski ve en kaliteli çocuk yuvasıdır. 2000 yılından itibaren HERŞEYİN BAŞI SEVGİDİR diyen anlayışımızla Beylikdüzü’nde hizmet vermekteyiz.

Çiğdem Çocuk Yuvası kurulduğu 2000 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen, her çocuğun çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

Çiğdem Çocuk Yuvası, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermektedir. 2 – 6 yaş grubunu içeren tam gün ve tam yıl (12 Ay) eğitim yapar. Çalışma saatleri haftanın 5 günü 07.00 – 19.00 arasındadır.

Çiğdem Çocuk Yuvasında bilgisayar destekli MEB okul öncesi eğitim programına paralel olarak, etkin öğrenme ve sorgulamaya dayalı IBPYP programı uygulanmaktadır.

Amacımız yaşayarak öğrenen, sorgulayan, aktif düşünen, fikir ve bilgi alışverişinde bulunabilen, risk alabilen, bağımsız, cesaretli, dürüst, doğruluğa ve adalete inanan, tutarlı, duyarlı, saygılı, sorumluluk taşıyan, hoşgörülü, kendisiyle barışık, özgüveni gelişmiş mutlu bireyler yetiştirmektir.

*Okul Öncesi Müzik Çalışmaları
*Drama Çalışmaları
*Sanat Atölyesi Uygulamaları
*Mutfak Atölyesi Uygulamaları
*Bilgisayar Destekli Etkinlikler
*Kültürel ve Sosyal Geziler
*İngilizce (Branş)
*Yaratıcı Drama (Branş)
*Mental Aritmetik (Branş)
*Ritmik Müzik (Branş)
*Dans (Branş)
*Satranç (Branş)

Barış Mah. Çiftlik Cad. Adakent 92 No:54 Beylikdüzü/İstanbul

Ana okulları kategorisinde bulunan Çiğdem Çocuk Yuvası Beylikdüzü/İstanbul sitemize 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.771 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Adol
28 Haziran 2014 - 13:26

Macbook pro’lar iyi hoşta bence kullanılan donanımlar ve giriş e7ıkış prltoarı yeterince iyi seviyede değil. d6zellikle USB e7ıkışlarının gere7ekten de birbirine o kadar yakın olmaması gerekirdi. Sanırım ekranlarının dfcşfck e7f6zfcnfcrlfcklfc olmasının sebebi, kullanılan grafik işlemcinin yeterince fcst seviye bir model olmaması olabilir. Hoş 200-300$ daha fazla f6deyip biraz daha yfcksek e7f6zfcnfcrlfck opsiyonu ilede alınabiliyor o ayrı.Sizce fotoğraf ve video editlemek ie7in 27 İmac daha mantıklı değil mi? Hem daha fcst seviye donanımı hemde yfcksek e7f6zfcnfcrlfcklfc IPS paneli macbook pro’lar la aynı fiyata alıyorsunuz. Tabi arada ki fark sadece taşınabilirlik ise, bence macbook pro’ların İmac’lerden biraz daha ucuz olması gerekirdi.

İlgili Terimler :