- Hoşgeldiniz

Çocuklar Mutluluğun Resmini Kozzy’de Çizecek.

Çocuklar Mutluluğun Resmini Kozzy’de Çizecek. sitemize 03 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.263 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

“Mutluluğun Resmini Hep Beraber Yapalım” isimli atölye çalışması 6 Nisan Pazar günü Kozzy AVM’de yapılacak.

TED Rönesans Koleji tarafından düzenlenecek olan “Mutluluğun Resmini Hep Beraber Yapalım” isimli atölye çalışması 6 Nisan Pazar günü KozzyAVM‘de yapılacak. Çocuklar Picasso ve Jackson Pollock’ın eserlerinden yola çıkarak yapacağı resimlerle, mutluluk kavramını kağıtlardan yansıtacak. Saat 13.00 ile 16.00 arasında gerçekleştirilecek bu ücretsiz etkinliğe tüm çocuklar davetli.

Haftanın her günü farklı etkinliklerle ziyaretçilerine sürprizler yaşatan KozzyAVM, özel gün ve bayramlarda düzenleyeceği aktivitelerle de hayata renk katmaya devam edecek.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Camilo
22 Temmuz 2014 - 19:07

şfckkfcffe, teşekkfcrler :)ayşe erbil, bende projeyi duyduğumda e7ok mutlu oldum.Simge, beni yakından tanıdığına gf6re sence şirin miyim ? biraz cadıyım sanki hahah :)love and smile, e7ok teşekkfcrrrrrrPırıl, sende e7ok tatlısınnsadem, evet kfce7fck yaştan beri kıyafetlerimi ben see7iyorum ama bu f6ğretmenimin 23 nisan kopnseti 🙂

İlgili Terimler :