- Hoşgeldiniz

Adres : Orta Mahalle Dumlupınar Caddesi Yunus Emre Sokak No : 3 Necattin İş Merkezi Bayrampaşa / İSTANBUL
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 06 Eylül 2014

Elbise Kılıfı triko Kılıfı Çanta ve Baskılı Promosyon Ürünleri imalatı

Firmamız 2000 yılından itibaren Elbise Kılıfı, triko Kılıfı, Çanta ve Baskılı Promosyon Ürünleri imalatı ve bunun yanında ev tekstili ürünleri olarak hurç mutfak önlüğü piknik örtüsü, sandalye minderi, yastık kılıfı imalatı ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Vizyonumuz

Gerek yurtiçinde ve gerek yurt dışında yaptığımız çalışmalarımızla kendini kabul ettiren firmamız yüksek kalite ve uygun fiyat prensibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

İletişim: Orta Mahalle Dumlupınar Caddesi Yunus Emre Sokak No : 3 Necattin İş Merkezi Bayrampaşa / İSTANBUL

AVM Alışveriş Merkezleri, Bay Giyim Mağazaları, Bayan Giyim Mağazaları, Çocuk İle İlgili Tüm Aradığınız Burada.Firmalar Sizde Burada Yer Alabilirsiniz., Tokat Alışveriş Merkezleri kategorisinde bulunan Elbise Kılıfı triko Kılıfı Çanta ve Baskılı Promosyon Ürünleri imalatı sitemize 06 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.564 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Farhan
21 Eylül 2014 - 22:00

Gamze diyor ki:gelinlikler ok gfczel bayıldım şahane bişey insan o modelleri gf6rfcnce eelsnvei geliyor strapper modeller tek kelimeyle harika bunlar işten fırsat bulayım evlencem bayıldım e7fcnkfc

İlgili Terimler :