- Hoşgeldiniz

Adres : Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. Ekizoğlu İş Hanı No:49 Kat:5 Büro: 538 Kadıköy
Telefon : 02154502326
E-Posta : 25yorgun@gmail.com
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Eylül 2013

E Ticareto – Profesyonel E Ticaret Sitesi

E Ticareto ailesi olarak kurumsal firmalar için Türkçe yönetim panelli e ticaret, siteleri hazırlayan bir firmayız. Firmamız yüzlerce kurumsal firma ile beraber çalışmış olmanın verdiği tecrübe ve güven ile E Ticareto Profesyonel e ticaret sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak profesyonel web tasarım yapmak amacı ile kurulan E Ticareto, web sitelerini hazırlanırken devamlı müşterisi ile irtibat halinde kalıp siteyi müşterilerinin isteği doğrultusunda hazırlamaktadır.

Firmamızın daha güzel yarınlara ulaşabilmesi için aldığımız kararlar, kararlara duyulan saygı ve kararlarımızı hayata geçirmek bizim için çok önemlidir. Firmamız aynı zamanda kendi projelerini üretip yönetmektedir.

E-Ticaret Firmaları Sizde Burada Yer Alabilirsiniz. kategorisinde bulunan E Ticareto – Profesyonel E Ticaret Sitesi sitemize 27 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.561 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Ifeyinwa
28 Haziran 2014 - 14:18

Abiler benim durgun eelkmi Bankacı zeka!ma bu iş uyarmı ki?2007 temmuz ayı benim ie7in bir milat oldu.Zira 2005 şubat eelkmisiyim. o an ie7in 2 evlat okuyor ve ben birşekilde e7alışma hayatının dışındaydım artık.emekli ikr.vesaire yeter dedim.Ancak asıl macera İMKB’ye yatırımla başladı.İŞC Tfcpraş daha 50 kfcsur hisse ile halvet ettim.hatta vanet tahtası gitti orada bile katkı payı zayi oldu.Neticede zor bir iş olduğunu gee7 anladım .anlayıncaya kadar birikim buharlaştı.Şimdi 33 bin bore7la başbaşayım.Bunu nakletmemdeki mantık ben garip gfcreba bfcyfcyen ve hasbelkader 27 yıl banka mem.yapmış biri olarak ne taksiratki bunlarla cebelleştim.inancım o ki sınava tabi oldum gibi..Batı sermayesi vede ie7 sermaye BİZE enteresan bir ders verdi.

İlgili Terimler :