- Hoşgeldiniz

Eğlencenin Zirvesi Funlab’in Kulesi

Eğlencenin Zirvesi Funlab’in Kulesi sitemize 20 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.256 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

FunLab, Kule ile eğlenceyi zirveye taşıyor.

Her yaştan kişiye uygun seçenekleriyle yeni bir eğlence modeli oluşturan,Avrupa‘nın en büyük kapalı eğlence merkezi FunLab, Kule ile eğlenceyi zirveye taşıyor.

Cevahir AVM‘ de 16.000m² alanı eğlenceye ayıran FunLab’ te son teknoloji oyun seçenekleri eğlence gezegeninin kapıları açılıyor. Avrupa‘ nın en büyük kapalı eğlence merkezi olan FunLab, Türkiye‘ nin ilk uluslararası güvenlik ve kalite standartlarındaki eğlence merkezi olarak da dikkatleri çekiyor.

7′ den 77′ ye her yaşa uygun oyun seçenekleri sunan FunLab’ in Kule’ si, macera severleri eğlencenin zirvesine taşıyor. FunLab’ in içerisinde 15 metre yüksekliğindeki, 12 kişilik Kule, kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmez eğlence aracı oluyor.

Kule koltuklarına yerleşip, zirveye yükselmeye başlandığında, FunLab atmosferiyle eğlencenin kalbinde olduğunu hisseden misafirlerin, 3G kuvvetinde serbest düşüş hızıyla adeta içlerinde kelebekler uçuşuyor. Eğlence çığlıklarının hiç dinmediği Kule, adrenalin sevenlerin müptelası oluyor.

Her kişinin eğlence anlayışına uygun seçenekleriyle, eğlencenin modelini oluşturan FunLab’ in Kule’ sinde adrenalinin doruklarına ulaşacaksınız!

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :