- Hoşgeldiniz

FARKETMEZ SAHNESİ ÖMÜR GEDİK’İ AĞIRLIYOR

FARKETMEZ SAHNESİ ÖMÜR GEDİK’İ AĞIRLIYOR sitemize 19 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.615 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ömür Gedik  Farketmez sahnesinde…

Şef Erdal Kılıç’ın kalıba sığmayan yemekleri ve Şef Edmond’ın

Yunan adalarından İstanbul’a taşıdığı mezeleri ile eğlence ve lezzetin vazgeçilmez adresi…

Hafta içi temposundan bunalanlar, program yapmaya üşenenler ya da yapacak bir şey bulamayanlar bu Çarşamba Farketmez Restoran’da Ömür Gedik ile hafta içini sevdiklerinizle dolu dolu geçirebilirsiniz… Her hafta birbirinden farklı konsept geceler ile misafirlerini eğlendiren, zaman zaman nostalji geceleri ile eskiye götüren ya da müdavimleri doğrultusunda mönüler belirleyen Farketmez Restoran böylece farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Maslak Sun Plaza’nın 31. Katında panaromik İstanbul manzarası eşliğinde yemeklerin ve müziğin tadı bir başka hissediliyor…

Farketmez’in İstanbul Maslak’taki yeni mekânında artık haftanın üç gecesi canlı müzik de var. Noltaljiden Balkan tınılarına uzanan geniş repertuarları ile muhteşem İstanbul manzarasında eğlenceyi sunan Farketmez, mönüsüyle de her damak tadına hitap ediyor. Bu Çarşamba sinemadan,gazeteciliğe uzanan başarılı kariyerini ve sosyal konulara duyarlılığıyla sahnelerde farklı bir yer edinen Ömür Gedik’le eğlenmek için sizleri Farketmez’e bekliyoruz.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :