- Hoşgeldiniz

Gaziantep’in Yaşam Alanı

Gaziantep’in Yaşam Alanı sitemize 12 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.591 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan ve Gaziantep‘e yeni yaşam alanı olarak farklılık katan Sanko Park AVMRamazan Bayramı‘nda 150 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Sanko Park AVM Genel Müdürü Ali Günaçar, aralarında H&M, Fabrika, Network,Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer ve Dominos Pizza gibi markaların da bulunduğu Sanko Park’ın, alışveriş merkezi olma yanında, kentin önde gelen yaşam alanı olduğunu söyledi.

Keyifli ve ferah alışveriş ortamı sunan Sanko Park’ın arife günü saat 02.00’ye kadar açık tutularak alışverişin kısıtlı zamana sıkıştırılmasının önlendiğini belirten Günaçar, “Bayram boyunca da ziyaretçilerimizi her gün saat 23: 00’a kadar ağırladık. Ramazan boyunca eğlenceli ve hediyeli etkinliklerin gerçekleştirildiğiSanko Park’ta, bayramda da birçok mağazanın büyük indirimler yapması, ziyaretçilerin yüzünü güldürdü” dedi.

Aylık bir milyona yakın ziyaretçiye sahip olduklarını kaydeden Günaçar, “Kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet verdiğimiz Sanko Park, zengin marka karmasıyla marklara ve tüketiciye ortak buluşma alanı sunuyor. Sanko Park’ı tercih eden marka karmamıza ve kaliteyi arayan tüketicilere hizmet vermekten mutluyuz” diye konuştu.

SANKO PARK

Sanko Park Alışveriş Merkezi, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip. Sanko Park bünyesinde 3 bin 80 metrekareTeknosa elektronik hipermarketi, 2 bin 995 metrekare Avşar Sinemaları, 4 bin 271 metrekare Play Park Bowling ve eğlence merkezi, 340 metrekare Buzz Park buz pisti, 25 bin 5 metrekare ana (Anchor) mağazalar, 18 bin 532 metrekare mağaza, 3 bin 253 metrekare restoran & fastfood & cafe alanlarının yanı sıra, 500 metrekare araba yıkama alanı ve bin 200 araçlık kapalı otopark bulunuyor. – GAZİANTEP

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :