- Hoşgeldiniz

Geleneksel Türk Dönerinin Doyulmaz Lezzetini Ara Gelsin

Geleneksel Türk Dönerinin Doyulmaz Lezzetini Ara Gelsin sitemize 27 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.135 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Geleneksel Türk dönerinin unuttuğumuz doyulmaz lezzetini tekrar hatırlatan Kasap Döner, sizlere artık daha da yakın.

Geleneksel Türk dönerinin unuttuğumuz doyulmaz lezzetini tekrar hatırlatan KasapDöner, sizlere artık daha da yakın. Akbatı AVMGaziosmanpaşa veAcıbadem şubelerinde paket servis hizmetine başlayan dönerin en lezzetlisi, doyurucu ve sağlıklı menülerini bundan böyle ‘bir telefonla’ evinize, iş yerinize getiriyor.

Açıldığı günden bu yana, ”kısa süre içerisinde” 11 şubeye ulaşan KasapDöner, kendi çiftliğinden temin ettiği bifteklik etlerini, tarifini sır gibi sakladığı sosla marine ediyor, usta ellerce pişiriyor ve damaklarda unutulmaz bir Tat bırakıyor. Tadı damaklarda kalan doyurucu ve sağlıklı döner menülerini iş yerinde veya evinde yemek isteyenlerin, kendilerine en yakın (paket servis hizmetine başlamış) KasapDöner şubesini araması yeterli. Şu aşamada Akbatı AVMGaziosmanpaşave Acıbadem restoranlarında başlayan paket servis hizmeti, aralık ayı ile Pendik,Ataşehir ve Levent şubelerinde de başlıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Soham
27 Haziran 2014 - 15:18

Alıcın kalbin bir nuramalı ilacı olduğunu biliyorum. Ancak hie7 tfcketmediğim bir fcrfcn. Ancak sirke yapımının genel mantığı; meyvelerin suda hava alacak şekilde e7fcrfctfclmesi. Siz isterseniz bir miktar alıcı suda bekletin ve aynı elma sirkesi nasıl yapılıyorsa denemenizi yapın. Yeterince ekşidiği vakit sirkeniz hazırdır. Hanımlar biraz gereksiz hijyen takıntılı olduğu ie7in korkuyorlar aman bozmuş mudur, olmuş mudur deyip sirkeye kaşık daldırmıyorlar. İlk olarak ben tadıyorum ve gere7ekten e7ok nefasetli sirkeler oluyor ev sirkeleri. Hatta gee7en gfcn ablam bal sirkesi yapmış. Bana yaptım ama, acaba olmuş mudur bir bakıversen dedi. Hatta ben bal sirkesini hayatımda ilk defa ablamdan duydum ve yeni birşey f6ğrenmiş oldum.Sirke f6yle gfczel olmuş ki tatlı bir sirke. Ayrıca fczerinde kocaman ana getirmişti. Sirke yapımında biraz cesaret hepimize iyi gelecek diyorum.

İlgili Terimler :