- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 26 Ocak 2013

Gürmar, 19. mağazayı Karşıyaka’da açtı

Açılışta konuşan Gürmar Yönetim Kurulu Başkanı Veli Gürler, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıktıklarını söyledi

Gürmar Marketler Zinciri, 19. aağazasını Karşıyaka’nın Girne mahallesinde hizmete açtı. Açılışa, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Gürmar Yönetim Kurulu Başkanı ve Ege Perder Başkanı Veli Gürler, Gürmar Yönetim Kurulu üyeleri Muzaffer Gürler, Sedat Gürler ve Kosat Gürler katıldı.

İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Gürmar Yönetim Kurulu Başkanı ve Ege Perder Başkanı Veli Gürler, “Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıktık. Bugün 19. Mağazamızı hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mağazalarımızdaki her ürünü, özenle seçerek evimizde tüketecekmiş gibi hazırlıyoruz. Gürmar’da her gün aynı kaliteyi bulacaksınız” dedi.
Demirtaş’tan öneri
Gürmar’ın Karşıyaka Girne Mağazası’ndan ilk alışverişi, törene katılan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş yaptı. Gürmar’ın kendi üretimi olan Gürsüt marka ürünlerinden alan Demirtaş, “Gürmar’ın, yerel market zinciri olarak 19. mağazasını açması, İzmir için çok önemli. Gürmar yöneticilerine, büyüme planlarında kentsel dönüşüm alanlarında şube açmalarını önerdim” diye konuştu.

 

 

Türkiye'deki Marketler ve Haberleri kategorisinde bulunan Gürmar, 19. mağazayı Karşıyaka’da açtı sitemize 26 Ocak 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.788 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :