- Hoşgeldiniz

“Kağıttan Hayaller” Aqua Florya’da Gerçek Oluyor.

“Kağıttan Hayaller” Aqua Florya’da Gerçek Oluyor. sitemize 29 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.246 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Aqua Florya, “Kağıttan Hayaller” sergisini 25 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Denize sıfır konumu ve yanı başındaki akvaryumla standart alışveriş merkezi anlayışını değiştiren Aqua Florya, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerinin geri dönüşümlü ürünlerle tasarladıkları kağıt elbiselerden oluşan “Kağıttan Hayaller” sergisini 25 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencilerinin tasarladığı “Kağıttan Hayaller” sergisiyle, geri dönüşümlü ürünlerin kullanımına dikkat çekmek üzere hayata geçirilen kağıt elbiseler 25 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında Avrupa‘nın deniz manzaralı ilk alışveriş ve yaşam merkezi Aqua Florya’da sergileniyor.

“Kağıttan Hayaller” sergisi ile küresel bir problem olan çevre duyarsızlığı ve doğal kaynakların bilinçsizce tüketilmesi konusunu ön plana çıkarmak üzere tasarlanan elbiseler, atık kağıt, gazete, peçete, süt ve kibrit kutusu gibi geri dönüşümlü malzemelerle üretildi. Birbirinden yaratıcı tasarımlarla, farklı renklerde tasarlanan tamamı giyilebilir elbiselerle, insan ihtiyaçlarının doğaya zarar vermeden de karşılanabileceğini ifade etmeyi hedefleyen “Kağıttan Hayaller” sergisi, tüm moda tutkunlarını 25 Nisan-05 Mayıs tarihleri arasında Aqua Florya’yabekliyor

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :