- Hoşgeldiniz

Kayseri Park, Türkan Şoray’ı Ağırladı

Kayseri Park, Türkan Şoray’ı Ağırladı sitemize 29 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.216 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ünlü sinema sanatçısı Türkan Şoray, 27 Nisan Cumartesi günü Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu.

Yoğun ilgi gören büyük buluşmada Türkan Şoray, hayranlarıyla bol bol sohbet edip, adına yazılan kitabını imzaladı. Sinemanın Sultanı, Kayseri Park’ta yer alan ve kendi fotoğraflarından oluşan sergiyi de gezdi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, geçtiğimiz Cumartesi günü Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray‘ı ağırladı. Cumartesi günü saat 14.00’da gerçekleşen büyük buluşmaya Kayserili vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Hayranlarıyla yaptığı sohbetde Kayseri’yi ve Kayseri yemeklerini çok sevdiğini belirten ünlü sanatçı uçaktan iner inmez mantı ve pastırma yediğini de sözlerine ekledi. Yoğun ilgi altında hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Türkan Şoray, adına yazılan kitabı da imzaladı. Bugüne kadar sayısız filmde rol alan ayrıca yönetmenlik de yapan Türkan Şoray, Kayseri Park’ta yer alan fotoğraf sergisini de gezerek geçmişe tatlı bir yolculuk yaptı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :