- Hoşgeldiniz

Kentplaza’dan Babalar Günü’ne Özel Kampanya.

Kentplaza’dan Babalar Günü’ne Özel Kampanya. sitemize 13 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.274 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kentplaza, Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla, Kentcard sahibi ziyaretçilerine birbirinden güzel hediyeler armağan edecek.

16 Haziran 2013 Babalar Günü‘nde Kentplaza, 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine hediye edeceği gömleklerle, herkese babasını mutlu etme fırsatı sunuyor. Kiğılı ve Altınyıldız mağazalarından en seçkin gömleklerden birini babası için seçmek isteyenlerin Kentplaza’yı ziyaret etmesi yeterli olacak.

Yıl içerisinde Kentplaza’da yapılacak birbirinden heyecanlı ve eğlenceli etkinliklere katılmak, hiç beklenmedik bir anda sürpriz hediyeler kazanmak Kentcard’la mümkün. Kentcard sahipleri, AVM Mfi Partners tarafından yönetilen Kentplaza’dan yaptıkları tüm alışverişlerden puanlar kazanarak, biriktirdikleri puanlar sayesinde de çeşitli hediye ve fırsatlar yakalamaya devam edecek. Konyalılar’ın yaşamına yepyeni heyecanlar katan Kentcard’a sahip olmak için Kentplaza Danışma Bölümü’nden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını doya doya yaşamaya başlıyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :