- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Mayıs 2013

Kredi Hizmeti Danışma Hattı Nasıl Çalışır?

• alisverisdunyasi.com.tr Bireysel krediler, İşyeri kredileri, Konut kredileri, Oto kredileri, Ticari Araç kredileri, Hibe Kredileri, Dünya bankası kredileri, Devlet Tarım kredileri vb. konularda danışmanlık hizmeti sunan,

• Farklı bankaların kredilerini detaylı olarak araştırıp karşılaştırarak sunan.

• Şartlarınıza en uygun krediyi araştıracak ve alternatif kredileri sizin tercihinize sunan.

• Bankalardan ve kredi kuruluşlarından bağımsız bir şirkettir.

• Tüm kredilerin detayları, sizin için geçerli olabilecek en uygun faiz oranları ve masrafları, bankaların kredi kullandırma süreçleriyle ilgili bilgiler ve karşılaşabileceğiniz diğer masraflar ile ilgili gereken diğer bilgiler detaylıca listeleyerek sunan.

alisverisdunyasi.com.tr ’ye sayesinde: Banka banka dolaşmadan sizin için en uygun konut kredisini tek adreste bulabilirsiniz.

• Bankaların alisverisdunyasi.com.tr ’ye özel kampanyalı ürünlerinden ve oranlarından faydalanırsınız.

• Çeşitli bankaların kredileri hakkında detaylı ve eksiksiz bilgi sahibi olursunuz.

•  Bireysel krediler, İşyeri kredileri, Konut kredileri, Oto kredileri, Ticari Araç kredileri, Hibe Kredileri, Dünya bankası kredileri, Devlet Tarım kredileri satın alma işleminin sonuna kadar her aşamada sizin yanınızda olan, konunun uzmanı danışmanınız dan destek alırsınız.

• Bu hizmetler için ücret ödemem gerekiyor mu? alisverisdunyasi.com.tr ’’nin danışmanlık hizmeti tamamen ücretsizdir.

https://www.alisverisdunyasi.com.tr/ herhangi bir bankaya ağırlık veriyor mu?

alisverisdunyasi.com.tr ’ye bankalardan tamamen bağımsızdır ve hizmetleri sonucunda sizin için en uygun kredi ürünlerini sunmayı amaçlar.

Size seçenekleri tanıtır, ihtiyacınıza özel tekliflerden haberdar olduğunuzdan emin oluruz ve seçimi siz yaparsınız.

Herhangi bir kredi kuruluşu ve bankalar ile organik bağımız, bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Bankalardan bağımsız olmamız, size vereceğimiz hizmetin niteliğini ve tarafsızlığını sağlar.

• Bu hizmet “karşılaştırma” hizmeti sunan internet sitelerinden nasıl farklı?

İhtiyacınız olan kredinin o günkü şartları doğrultusunda, satın alma işleminin sonuna kadar her aşamada sizin yanınızda olan, konunun uzmanı danışmanınızdan destek alırsınız.

https://www.alisverisdunyasi.com.tr/’de bankaların “tabela” faiz oranlarını ve masraflarını değil, şubelerden alabileceğiniz özel ve kampanyalı faiz oranlarını öğrenirsiniz ve karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliğimiz sizi bankaları birer birer arayıp şubelere gitmekten kurtarır, banka ile karşılıklı beklentilerinizi doğru belirlemenizi sağlar.

Sizin detaylı kişisel bilgilerinizi almıyoruz. Sizinle iletişim için, Ad, Soyad ve telefon bilgilerinizi alıyoruz. “Bu bilgilerinizde kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.”

Tüm krediler alisverisdunyasi.com.tr uzman ekibi tarafından derlenir.

alisverisdunyasi.com.tr ’nin Yukarıdaki hizmetleri neden ücretsiz yapıyor?

https://www.alisverisdunyasi.com.tr 19. Yılında E-Ticaret, Seo Hizmetleri, İnternet Yayıncılığı, Gazeteler İlan Bürosu – Google Adwords Reklamcılığı, Web Tasarımı, Bireysel ve Kobi kredileri,  Seçim İşleri Danışmanlık Hizmetleri vermektedir.

Firma olarak Bu hizmetlerden ve Reklamlardan gelir elde etmektir.

 

Bu özverili çalışmalarımıza rağmen elimizde olmayan nedenlerle zaman zaman bazı aksamalar olabilir.

Sitemizde Eksik bir bilgi ya da bir hatamızı bulmanız durumunda, daha iyiyi sunmak ve güncellememize yardımcı olmak için, alisverisdunyasi.com.tr

Firmalar, Mersin Alışveriş Merkezleri, Ordu Alışveriş Merkezleri, Sivas Alışveriş Merkezleri, Trabzon Alışveriş Merkezleri, Video Galeri, Yalova Alışveriş Merkezleri kategorisinde bulunan Kredi Hizmeti Danışma Hattı Nasıl Çalışır? sitemize 27 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 2.882 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :