- Hoşgeldiniz

Adres : Merkez : Mermerciler San. Sit. 6. Cadde No 6 Yakuplu - Beylikdüzü / İstanbul
Telefon : Tel : 0 (212) 876 94 60-61
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 20 Mayıs 2013

KS Games Beylikdüzü

Hakkımızda

1990 yılında bir aile şirketi olarak kurulan KS Games o tarihten günümüze kadar oyun, oyun aletleri, oyuncak, kutu oyunları ve puzzle imalatı alanlarında faaliyet göstermektedir. Özellikle puzzle imalatı açısından ülkemizde öncü firma konumunda olan KS Games 150’yi aşkın modelde 10 parçadan 2000 parçaya kadar tamamen yerli teknoloji ile AB kalitesinde hizmet vermektedir.

4000 m2 kapalı alanda 35 çalışanı ile full otomasyon süreçleri ile üretim yapan KS Games Carrefour, Tesco Kipa,  Real,  Toyzzshop,  Hayal Dünyası,  İnkilap, Özdilek gibi zincir mağazaların yanı sıra ülkemizin belli başlı toptancıları ile çalışmakta ve üretiminin ciddi bir bölümünü ABD, Mısır, Lübnan, Fas, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Ürdün, Almanya, Romanya, İspanya ve Irak gibi ülkelere ihraç etmektedir. Onur Yıldırım’ın yönetiminde uluslararası akredite firmalardan alınmış test raporları ile CE normlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren KS Games kalite, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı iş planları ile özel projelerde de yetkin hizmet vermektedir.

Oyuncak Firmaları kategorisinde bulunan KS Games Beylikdüzü sitemize 20 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.789 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Ggc
08 Ağustos 2014 - 15:22

ama merak ettiğim bir soru var beynimde onu size soacrağim şaka yaptıran eşlerden birisi bak bu sakaya dayan 2 saat para kazanacağiz deyip anlaşamazlar mı ? Bunun nasıl e7f6zfcmfcnfc buldunuz? Eve gelirken yolda anlaşmış olamazlar mı ?

İlgili Terimler :