- Hoşgeldiniz

M1 MERKEZ ADANA’DAN GENÇLERE BİR DESTEK DAHA…

M1 MERKEZ ADANA’DAN GENÇLERE BİR DESTEK DAHA… sitemize 17 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.212 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bugüne kadar eğitime ve toplumun bilinçlendirilmesine katkı sağlayan pek çok farklı organizasyona ev sahipliği yapan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi bu kez de geleceğine yön vermek üzere tercihlerini yapan gençlere destek oluyor…

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde SBS, LYS, YGS ve KPSS sınav sonuçlarına göre tercih yapma ve tercihlerini sıralama konusunda tüm öğrenciler Erkan Eğitim Kurumları uzmanlarından yardım alıyor…

Doğru tercih ve sıralama yapmak isteyen öğrenciler uzman rehber öğretmenlerle   M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde kurulan Tercih Belirleme Standı’nda buluşuyor. M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ne 24 Temmuz’a kadar sınav sonuçları ile birlikte gelen tüm öğrenciler rehberlik desteği alabilecek.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz “Geleceğimizin teminatı olan gençlerin hayatlarına yön vermeleri için ilk adım, doğru ve bilinçli kararlar ışığında tercihler yapmalarıdır. Böylesine önemli bir kararın, konularında uzman profesyonellerin yönlendirmesiyle yapılıyor olmasından dolayı son derece memnunuz. M1 Merkez Adana böyle önemli buluşmalarla Hayatın Merkezi olmaya devam edecektir” diyor.

Bilgi:

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Hakkında:

Ziyaretçilerini kazançlı alışveriş yanında eğlenceyle ve kültürel etkinliklerle buluşturan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, sık sık renkli ve büyük ödüllü kampanyalar da düzenlemektedir. Tüketicilere alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunmayı amaçlayan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi bünyesinde Real Hipermarket, Media Markt, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, Gap, Mango, Koton, Teknosa Jupyland ve Paşabahçe mağazalarının yanısıra ulusal ve uluslarararası pekçok marka yer almaktadır. Ferah mekanı ve çeşitli yemek alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde çocuk oyun alanları ve Cinemaximum sinemaları gibi zengin eğlence alternatifleriyle alışveriş, benzersiz bir keyfe dönüşmektedir. 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :