- Hoşgeldiniz

Manisa’da Alışveriş Şöleni Etkinlikleri

Manisa’da Alışveriş Şöleni Etkinlikleri sitemize 15 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.730 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) bu yıl ilkini düzenlediği Alışveriş Şöleni’nin 2.gününde sahne alan DJ Can, halk oyunları gösterisi ve ateş adamın şovu Manisalılardan tam not aldı.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (MTSO) bu yıl ilkini düzenlediği Alışveriş Şöleni’nin 2. gününde sahne alan DJ Can, halk oyunları gösterisi ve ateş adamın şovu Manisalılardan tam not aldı.

Manolya Meydanı’nda düzenlenen Şehzadeler Mehteri Konseri, Kortej Yürüyüşü ve Fettah Can konseri ile start alan alışveriş şöleni renkli görüntüler oluşturmaya devam ediyor. Eski Cafe Corner alanında kurulan sahnede yapılan gösteriler, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Şölenin 2. gün etkinlikleri kapsamında saat 19.30 da halk oyunları ekibinin gösterisi Manisalılarla buluştu. Daha sonra 21.30’da ateş gösterisi ve DJ Can’ın performansı yer aldı. DJ Can’ın çaldığı şarkılara Manisalı gençler de dans ederek eşlik etti. 18 gün boyunca sürecek olan etkinliklerde, vatandaşlar hem eğlenip hem de iletişim ve tanıtım stantlarından biletlerini

almaya devam ediyorlar. – MANİSA

Haber: Manisa'da Alışveriş Şöleni Etkinlikleri

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Newrian
13 Ağustos 2014 - 09:15

ayşen diyor ki:bana yardıcı olurmusunuz ana sınıfına giden oğlumun f6devi 1 adet tlvuaet kağıdı rulosu 10 tane kulak temizleme e7ubuğu pamuk kağıt yapıştırıcı ve makasla nasıl bir etkinlik yaparım acil lazım lfctfen

İlgili Terimler :