- Hoşgeldiniz

Meysu Outlet’te Tiyatro Rüzgarı

Meysu Outlet’te Tiyatro Rüzgarı sitemize 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.411 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Meysu Outlet Alış Veriş Merkezi’nde usta tiyatrocu (Uğur Böceği) Yalçın Özden, Suna Yıldızoğlu ve ses sanatçısı Uhde Seçil’in rol aldığı tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.

Meysu Outlet Alış Veriş Merkezi’nde usta tiyatrocu (Uğur Böceği) Yalçın Özden,Suna Yıldızoğlu ve ses sanatçısı Uhde Seçil’in rol aldığı tiyatro oyunu büyük beğeni topladı. Gülsan Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından açılan ve yönetimi AVM mfi partners tarafından yapılan Meysu Outlet Alışveriş Merkezi’nde 3-4 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen tiyatro oyununda, usta tiyatrocu “Uğur Böceği” Yalçın Özden, Suna Yıldızoğlu ve Ses sanatçısı Uhde Seçil gibi ünlü sanatçılar rol aldı. Meysu Outlet’teki tiyatro oyununda 7’den 70’e büyüt tiyatroseverler keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Orta oyunları ve düetlerin yer aldığı oyunda, Yalçın Özden ve ekibi, izleyenleri nostalji yüklü geçmiş Ramazan akşamlarına götürdüler. Suna Yıldızoğlu ve Uhde Seçil ise söyledikleri şarkılarla mini bir konser verirken, seyirciler de sanatçılara eşlik etti. – KAYSERİ

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :