- Hoşgeldiniz

Murat İrtem Contemporary İstanbul’da

Murat İrtem Contemporary İstanbul’da sitemize 20 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.176 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Olcayart Sanat Galerisi standında yer alan Ressam Murat İrtem’in keçe yün kullanarak yaptığı yağlı boya tadındaki keçe tabloları izleyici şaşırtıyor.

Yılın en önemli sanat etkinliklerinden biri olan Contemporary Istanbul, 9. senesinde 23 ülkeden, 520 sanatçı, 108 çağdaş sanat galerisi ile beraber Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde açıldı. Uluslararası çağdaş sanatın en iyi örneklerini kaçırmak istemiyorsanız 16 Kasım pazar gününe kadar devam edecek fuarı mutlaka ziyaret edin.

Fuarda farklı materyaller kullanılarak hazırlanmış birçok sanat eseri dikkati çekiyor. Olcayart Sanat Galerisi standında yer alan Ressam Murat İrtem’in keçe yün kullanarak yaptığı yağlı boya tadındaki keçe tabloları izleyici şaşırtıyor. Kullandığı malzemenin yanı sıra kentle ilgilenen birçok sanatçıdan farklı olarak kente göz hizasından, içinden bakmak yerine kenti kuşbakışı resimleyerek güncel kent haritaları ortaya çıkarıyor.

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :