- Hoşgeldiniz

Muş’ta Bimeks Mağazası İndirimlerle Açıldı MUŞ

Muş’ta Bimeks Mağazası İndirimlerle Açıldı MUŞ sitemize 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.420 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

(İHA) – Bimeks, Muş’ta yaptığı açılışla mağaza sayısını 80’e yükseltti.

Açılışlarına aralıksız devam eden teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşu Bimeks, Franchise duyurusunu yaptığı 2010 yılından günümüze toplam mağaza sayısını 80’e, franchise şube sayısını 36’ya çıkartarak Anadolu‘daki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. BimeksDoğu Anadolu Bölgesi‘ndeki en büyük mağazasının açılışını Muş‘ta yaptı. 2015 yılına kadar 81 il ve büyük ilçelerde mağaza açmayı hedefleyen Bimeks, bu hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu. Aağaza açılışına Muş Vali Yardımcısı Hüseyin GöktürkMuş Belediye BaşkanıNecmettin DedeMuş Milletvekili Faruk Işık, İl Emniyet Müdürü Muharrem Durmaz, Franchise İşortağı Mesut Bozyel ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar katıldı.

2013 yılında 50 ilde 100 mağazaya ulaşma hedefinin üzerine çıkacağının sinyallerini veren Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, “2012 yılında çok iyi bir performans sergilemiştik. 2013 yılının ilk 6 ayında da yüzde 38 büyüyerek pazar payını arttırmaya devam ediyoruz. Yılsonuna kadar da yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederek istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edeceğiz. 2 Ağustos Cuma günü Ataşehir Novada AVM‘deki mağazamızı da hizmete açarak 81 mağazaya ulaşacağız. Sene sonu hedefimiz 50 şehirde 100 mağazaya ulaşarak 250 yeni istihdam oluşturmaktır. Muş‘un en büyük teknoloji mağazası olma özelliği taşıyan 350 metrekarede hizmet verecek mağazamız ile Muşlular teknoloji alışverişlerinde iyi fiyat garantisinden ve güler yüzlü hizmetten yararlanabilecekler” dedi.

Franchise İşortağı Mesut Bozyel ise, Türkiye‘nin marka bedeli en yüksek olan mağazalarından birini Muş‘ta hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı. Bozyel, Muş‘ta böylesi bir mağazanın olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu fark ettikleri an girişimde bulunduklarını ve Bimeks‘i Muş‘a kazandırdıklarını dile getirdi.

Bimeks, tüm mağazalarında olduğu gibi Muş‘ta da açılışını büyük indirimlerle kutlarken, vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. Bugün başlayan indirimlerden bazıları ise şöyle:

“Casper notebook 1899 yerine 1299 TL, İndesit buzdolabı 897 yerine 599 TL,Samsung E590 fotoğraf makinesi 259 yerine 159 TL.”

BİMEKS’İN FRANCHISE SİSTEMİ KAZANDIRIYOR

Bimeks, kendine özgü franchise sistemine adım attığı 2010 yılından bu yana Muşmağazası ile birlikte toplamda 36 franchise mağazaya ulaştı. Bir yandan kendi mağazalarını açan Bimeks, diğer yandan sunduğu cazip tekliflerle girişimcileri iş ortağı yapıyor. Sıfır stok riski olan bu sistem, son yıllarda girişimcilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. – Muş

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :