- Hoşgeldiniz

Next Level ünlü isimleri konuk edecek

Next Level ünlü isimleri konuk edecek sitemize 11 Ocak 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.225 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Next Level Alışveriş Merkezi, D&R işbirliği ile sanatçı Bedük ve “Meleklerle Yaşamak” kitabının yazarı Beki İkala Erikli‘yi D&R Live kapsamında Ankaralılarla buluşturacak.

D&R Next Level Alışveriş Merkezi’nde 10–11 Ocak günlerinde birbirinden farklı etkinlik ve imza günlerine ev sahipliği yapacak.

Sanat dünyasına farklı şarkı sözleri ve eğlenceli müziğiyle renk katan Bedük, Next Level AVM’de bugün (10 Ocak) saat 17.30’da D&R mağazasında hayranlarıyla bir araya gelecek. Yeni albümü “ON”u kasım ayında müzikseverlerin beğenisine sunan Bedük, albümünü de imzalayacak.

D&R ve Next Level AVM’nin bir diğer konuğu ise “Meleklerle Yaşamak” kitabının yazarı Beki İkala Erikli olacak. Erikli 11 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da Next Level AVM Bodrum Kat etkinlik alanında okurlarıyla bir araya gelecek. Meleklerle iletişim kurmanın, meleklerden yardım istemenin ve meleklerin hayatımıza kazandırdığı güzel etkileri anlatacak Beki İkala Erikli, saat 20.00’de de “İş Dünyası’nda Melekler” kitabını imzalayacak.

Çocuklara özel bir etkinliğe de ev sahipliği yapan Next Level AVM, 9 Ocak – 9 Şubat günleri arasında ‘Ortaçağ Krallığı’nı ağırlayacak. Dünyanın dört bir yanında sergilenen ve büyük ilgiyle karşılanan Next Level AVM’nin Ortaçağ Çocuk Krallığı etkinliğiyle minik şövalye ve prensesleri renkli kostümler ve soluk kesen turnuvalarla 600 yıl öncesinin büyülü dünyasına yolculuk yapacak.

next

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :