- Hoşgeldiniz

Ninova Park AVM’yi Bayramda 120 Bin Kişi Ziyaret Etti

Ninova Park AVM’yi Bayramda 120 Bin Kişi Ziyaret Etti sitemize 22 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.168 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park AVM, bayram boyunca vatandaşların akınına uğradı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Ninova Park Avm, bayram boyunca vatandaşların akınına uğradı. Kurban Bayramıboyunca 120 bine yakın ziyaretçinin Avm‘ye giriş çıkış yaptığı açıklandı.

Ninova Park Avm Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü Elif YıldızKurban Bayramıboyunca yoğun ziyaretçi akınına uğradıklarını belirterek bayramın ilk günü öğle saatlerinde mesaiye başladıklarında vatandaşların kapıda sıra beklediklerini ve adeta izdihama neden olduğunu söyledi. Bayram boyunca 120 bin kişiye yakın ziyaretçinin giriş çıkış yaptığını belirten Yıldız, “Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Avm yönetimi ve çalışanları olarak halkımıza daha iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.

Öte yandan Ninova Park Avm yüzde yüz doluluk oranı ve 80 marka ile birlikteDiyarbakır‘ın yanı sıra BatmanMardinSiirt gibi illere de hitap ederek bölgenin sadece ekonomisine değil, sosyal hayatına da büyük katkı sunuyor. – DİYARBAKIR

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :