- Hoşgeldiniz

OPTİMUM OUTLET İSTANBUL’DA COŞKU DOLU YENİ YIL KUTLAMALARI

OPTİMUM OUTLET İSTANBUL’DA COŞKU DOLU YENİ YIL KUTLAMALARI sitemize 29 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.276 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

optimum

Kaliteyi en uygun fiyatlarla sunarak, alışverişi eğlenceyle birleştiren Optimum Outlet İstanbul, yeni yıl
kutlamalarıyla tüm ziyaretçilerine eğlence ve heyecan dolu saatler armağan edecek. Optimum Outlet İstanbul’da 28 – 31 Aralık tarihleri arasında sürecek etkinlikler, renkli ve cıvıl cıvıl görüntülere sahne olacak.

Yeni yıla özel süslemeleri, eğlenceleri, sürprizleri, kampanyaları ve indirimleri ile yetişkinler kadar çocukların da zaman geçirmekten büyük keyif aldığı Optimum Outlet İstanbul’daki kutlamalar, 28 Aralık Cumartesi günü saat 15.00 – 17.00 arasında gerçekleşecek olan Meksikalı Marriachi Grubu’nun müzik dinletisi ile başlayacak. Farklı kostümleri ve ritmik müzikleri eşliğinde, Meksikalı Marriachi Grubu’nun performansıyla ziyaretçilerin içi kıpır kıpır olacak.

29 Aralık Pazar günü ise ünlü Astrolog Filiz Özkol, astroloji meraklılarıyla çok özel bir sohbet gerçekleştirecek. Saat 14.00 ile 18.00 arasında devam edecek bu sohbette Özkol, 2014 yılının Astroloji Yorumlarını meraklılarıyla paylaşacak. Aynı gün, saat 16.00 ile 20.00 arasında Kutup Bandosu, yeni yıla özel şarkılarıyla Optimum Outlet İstanbul ziyaretçilerine eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. Etkinliklerin yapıldığı tüm günlerde ayrıca, Optimum içerisinde Noel Baba’nın sürpriz hediyeleri herkesin yüzünde mutlu bir tebessüm bırakacak.

Optimum Outlet İstanbul’un ziyaretçilerine sunduğu fırsat ve sürprizler bu kadarla da sınırlı değil. 23-31 Aralık tarihlerinde, 100 TL. ve üzeri alışveriş yapan herkesi birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Diğer taraftan, Optimum’un, “facebook.com/optimumoutlet” adresindeki facebook sayfasını beğenenler, tam 555 adet milli piyango çeyrek bileti için yapılacak çekilişe katılma hakkı da kazanacak. Yılın her günü indirimli fiyatlarla kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturan Optimum Outlet İstanbul, yılbaşı döneminde de ekstra indirim fırsatı sunuyor. Yeni yıla indirimli alışveriş keyfi, sürprizler ve eğlenceli aktivitelerle girmek için en doğru adres yine, Optimum Outlet İstanbul olacak.

Bilgi için:                     Amazon İletişim / 0212 259 40 34

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :