- Hoşgeldiniz

Piazza’da Elmalı, Kurabiyeli Alışveriş.

Piazza’da Elmalı, Kurabiyeli Alışveriş. sitemize 12 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.138 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kahramanmaraş’ta hizmete açılan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin açılışa özel etkinlikleri devam ediyor.

Açıldığı ilk günden bu yana yalnız Kahramanmaraşlıların değil, çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşların da akınına uğrayan Piazza’da konuklara elma ve kurabiye ikramı yapılıyor.

Türkiye’de alışveriş merkezi konseptine yeni bir anlayış getiren, sadece alışveriş değil yaşam alanları inşa eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın Piazza markası altında ikinci yatırımı olan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, danışma ve ortak kullanım alanlarında ziyaretçilere yapılan elma ikramı ilgi görüyor.

Sağlığın, ve bereketin sembolü olarak bilinen elma ikramı sadece yetişkinler değil çocuklar tarafından da büyük ilgi görüyor. Sepetlerin içine Piazza logolu kurabiyeler de alışveriş merkezinin tüm katlarını gezen görevliler tarafından çocuklara ikram ediliyor.

Restoran katında dünya mutfaklarından lezzetleri tadan, ulusal ve uluslararası birçok markayı aynı yerde bulabilen ziyaretçiler,

Piazza’nın ikramlarıyla da ayrı bir memnuniyet yaşıyor. – Kahramanmaraş

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :