- Hoşgeldiniz

Adres : 1452. Sok No:28 Ostim
Telefon : 0533 508 53 11
E-Posta : reisprefabrik@gmail.com
Websitesi : http://www.reis-insaat.com/
Üyelik Tarihi : 29 Mayıs 2016

Reis İnşaat Prefabrik

2003 yılında kurulan şirketimizin Merkez ofisi Ankara’da bulunmaktadır. Bugüne kadarki başarılı çalışmalarıyla kendi sektöründe ülkemizin seçkin kuruluşları arasına girmenin gururunu yaşamaktadır. İnşaat çalışmalarının yanında, gelen talepler doğrultusunda, danışmanlık da vererek, sektörel gelişmeye destek olmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle insanlığa sunulan sınırsız ve hayallare bile sığmayacak yapıların imalat ve inşaasından turun, Ülkemizin tarihi ve kültürel mirası olan yapıların restorasyonuna kadar göstermiş olduğu titiz çalışmaları ile işlerini zamanında ve mükemmel biçimde yerine getirmektedir. Reis İnşaat’ın bugün inşaat-yapı konusunda tercih sebebi olması; kazanmış olduğu güven, bilgi birikimi ve sektörel deneyimi sayesindedir.

Reis İnşaat; misyonu, vizyonu, uzman ekibi ve son teknoloji donanımlı modern ekipmanlarıyla bundan sonra da yapacağı tüm hizmetlerde ilkelerinden taviz vermeden ve çağın koşullarına ayak uydurarak ve özveriyle, çalışmalarına devam edecektir.

Referanslarımızda yer alan tüm seçkin kurumlara bu prestiji elde etmemizde firmamıza duymuş oldukları güven ve tercihlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.

Ankara merkez ofisimizin yanı sıra ülke genelindeki tüm ağımızla, branş ve deneyimlerimiz kapsamında her türlü talep ve hizmeti yerine getirerek hayallerinizi gerçekleştirmekten onur duyacağız.

Bu web sitemiz sizlere ulaşmak, biten ve devam eden çalışmalarımız hakkında bilgi vermek üzere oluşturulmuştur. Her türlü önerileriniz bizim için yol gösterici olacaktır.

İlgi ve desteklerinizin devamını diler, saygılarımızı sunarız.

İnşaat Firmaları kategorisinde bulunan Reis İnşaat Prefabrik sitemize 29 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş ve 1.107 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :