- Hoşgeldiniz

Sancaktepe’nin İlk Avm’si Açıldı

Sancaktepe’nin İlk Avm’si Açıldı sitemize 16 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.126 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İstanbul Anadolu yakasında birçok projenin gerçekleştiği Sancaktepe’nin ilk AVM’si olan Rings açıldı.

sancaktepe-

İstanbul Anadolu yakasında birçok projenin gerçekleştiğiSancaktepe‘nin ilk AVM’si olan Rings açıldı. Açılışının Mustafa Cecelikonseriyle kutlandığı Rings, mimari özellikleriyle dikkat çekti.

Yatırımı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen Rings Alışveriş Merkezi,12 Eylül‘de açıldı. Sancaktepe bölgesinin ilk AVM’si olan Rings AVM, 28 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ve 116 mağazası ileSancaktepe‘nin yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor. Mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan Rings AVM yarı açık mimarisiyle dikkat çekti.

Dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonları, hipermarket ve elektronik marketleri ile Rings AVM,Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılamayı amaçlıyor.

Teraslı ve açık alanları ile öne çıkacak restoran ve cafeler ise projenin en önemli farklılıkları olarak öne çıktı. Rings AVM ve Rezidans, çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla, uluslararası çapta en çok bilinen Amerika menşeli ‘Leed’ ve İngiltere menşeli ‘Breeam’ sertifikalarına aday oldu. Böylece Rings, bu tür kompleks yapılar içinde ‘Breeam’ ve ‘Leed’ sertifikalarının ikisine birden aynı anda aday olan Türkiye‘deki ilk proje olma özelliğini kazandı.

İş, sanat ve siyaset dünyasından birçok kişinin katıldığı Rings’in açılışıMustafa Ceceli Konseri ile kutlandı. – İstanbul

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :