- Hoşgeldiniz

Şanlıurfa’da Alışveriş Merkezi Açılış Töreni

Şanlıurfa’da Alışveriş Merkezi Açılış Töreni sitemize 11 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.396 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Vali Güvenç: “Bu ülke 20 yılda hastane yapamıyor, 30 yılda stat yapamıyordu. 15 yılda 12 derslikli okul yapamıyordu ama bu ülkenin iş adamı bu coğrafyada 12 ayda böyle bir alışveriş merkezi yapabiliyor” dedi.vali

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, “Bu ülke 20 yılda hastane yapamıyor, 30 yılda stat yapamıyordu. 15 yılda 12 derslikli okul yapamıyordu ama bu ülkenin iş adamı bu coğrafyada 12 ayda böyle bir alışveriş merkezi yapabiliyor” dedi.

Güvenç, Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezinin (Avm) açılışı dolayısıyla düzenlenen törende, alışveriş merkezlerinin çağdaş kentlerin olmazsa olmazlarından biri olduğunu, Şanlıurfa‘nın bu tip merkez ve markalara ihtiyacı olduğunu söyledi.

AVM’nin yapımının çok kısa sürede tamamlandığına dikkati çeken Güvenç, şunları söyledi:

“Bu ülke 20 yılda hastane yapamıyor, 30 yılda stat yapamıyordu. 15 yılda 12 derslikli okul yapamıyordu ama bu ülkenin iş adamı bu coğrafyada 12 ayda böyle bir alışveriş merkezi yapabiliyor. Mühendisimizle, işçimizle, yatırımcımızla ne kadar gurur duysak yerindedir. Bu işi 12 ayda yapmak sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde önemsenmesi gereken bir başarı olarak altı çizilmelidir. Geldiğimiz nokta ülke olarak, il olarak, bölge olarak budur. Bunun devamını sağlamak da hepimizin boynunun borcudur. Merkezin bölgemize hayırlı Uğurlu olmasını diliyorum.”

Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erman Ilıcak ise Şanlıurfa Piazza’nın, grubun Türkiye‘deki 11’inci alışveriş merkezi olduğunu belirterek, merkezin yöre ekonomisine ciddi bir katkı yapacağını bildirdi.

Bölgenin sosyal hayatının da bu Avm ile renkleneceğini anlatan Ilıcak, “Burada Türkiye’nin her tarafından gelmiş 150 civarında birbirinden değerli perakendecimiz var. Almanya‘dan gelen perakendecilerimiz de var. İnşallah onlar da çok memnunlar. Şu anda açılışını yaptığımız merkezi birkaç saat içinde yaklaşık 3 bin 500 kişi ziyaret etti” diye konuştu.

Yaklaşık 2 bin 500 metrekare alanda inşa edilen Avm‘de, uluslararası ve ulasal markalara ait mağazaların yanı sıra sinema, bowling salonları yer alıyor. – Şanlıurfa

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Josh
28 Haziran 2014 - 12:01

Sanırım film uzun sfcre f6nce kopmuş, objektif dfcşfcnme yestii kaybolmuş. Olsun, gfczide memleketimizde yalnız değilsiniz. Sizin gibi e7ok vatandaşımız var.Ayıptır sorması, Teknoseyir videolarını izlemek ie7in ne kadar fccret alıyorsunuz? Video başına mı fccret alıyorsunuz, yoksa dakika bazlı mı f6deme yapılıyor? Kendinizi tfcm videoları izlemek zorunda hissetmenizin başka bir ae7ıklamasını bulamadım. Biz (yani normal vatandaşlar) ilgimizi e7ekmeyen videoları izlemiyoruz. Bf6yle bir imkan var mesela, belki siz bu konuda bilgilendirilmemişsinizdir. c7ok gfczel oluyor, ilgilenilmeyen ie7eriğe katlanılmamış oluyor. Mfcsait zamanda bir deneyin, sizin de e7ok hoşunuza gideceğine eminim.

İlgili Terimler :