- Hoşgeldiniz

Sevgi Seli Ebru Şallı’yı Ağlattı

Sevgi Seli Ebru Şallı’yı Ağlattı sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.408 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ebru Şallı, Trump Alışveriş Merkezi D&R’da düzenlenen “21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun” adlı yeni DVD’sinin imza gününde sevenleriyle buluştu.

Kendisine gösterilen yoğun ilgi karşısında gözyaşlarını tutamayan Şallı, bir hayranının hediye ettiği yazmayı başına takarak imza gününü tamamladı.

Zinde kalmanın formüllerini anlatan Şallı, kadınlar kadar erkeklerin de DVD’sini satın aldığını söyleyerek “Geçen seneki DVD’yi erkekler karın yağlarını eritmek için aldı. Bu sayede 2012 yılının en çok satan DVD’sinin sahibi oldum. Şimdi sıra ikincisi ile aynı başarıyı yakalamakta” dedi.

Ebru Şallı, Trump Alışveriş Merkezi D&R’da düzenlenen imza gününde sevenleriyle buluştu. “21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun” adlı yeni DVD’sini imzalayan Şallı, ayrıca formda kalmanın formüllerini de hayranlarıyla paylaştı.
Gördüğü yoğun ilgiden dolayı son derece mutlu olduğunu sık sık dile getiren Ebru Şallı, kendisine sunulan hediyeleri kabul etti. Bir hayranının hediye ettiği işlemeli kırmızı yazmayı başına bağlayan Şallı, gözyaşlarını tutamadı.

Mutluluk gözyaşları akıttığını söyleyen Ebru Şallı,”İnsanların bu sevgisi beni inanılmaz heyecanlandırıyor, mutlu ediyor. İlk DVD ‘Ebru Şallı ile Süper Bir Karın’ tüm kategorilerde 2012 yılının en çok satan DVD’si oldu. Erkekler de yoğun ilgi gösterdi. Önce şaşırdık ama karın yağlarını eritmek için aldıklarını gördük. Türkiye‘yi pilates ile ben tanıştırdım. Pilates elçiliği yaptım. Pilatesin mucizesini gösterdik. Şimdi sıra ikinci DVD’de. En az ilki kadar başarı bekliyoruz” dedi.

Şimdi de pilates kitabı geliyor

Ebru Şallı, şu anda gündeminde pilates kitabı olduğunu, kitabın yazılarının tamamlandığını, Fotoğraf çekimlerinin yapılacağını açıkladı: “Bu kitapta pilates nedir, neye yarar, nasıl yapılır, tümünü fotoğraflı olarak anlatıyorum. Türkiye‘de ilk olacak. Türkiye‘de şu anda böyle bir kitap yok, yabancı çeviriler var sadece.”

Pars pilatesci, Beren tenisçi olacak

Küçük oğlu Pars’ın da pilatesci olmak istediğini söyleyen Ebru Şallı, çocukların anne babalarından neyi görüyorsa onu istediklerini, kendisinin de eşinin de spora olan düşkünlüklerinden dolayı çocuklarını da sporcu yetiştiklerini dile getirdi. Büyük oğlu Beren’in tenise meraklı olduğunu, küçük oğlu Pars’ın ise kendisi gibi pilatese meraklı olduğunu belirtti.

Kilolarından kurtulan hayranını tanıyamadı

Ebru Şallı‘nın DVD’leri sayesinde 4 ayda 10 kilo veren Seher Karagöz ve 2,5 ayda 14 kilo veren bir başka hayranı da imza gününde Ebru Şallı‘yı yalnız bırakmadı. Ebru Şallı, takipçilerinin kilo vermiş yeni hallerini görünce “Ben sizi tanıyamadım” diye espri yaptı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :