- Hoşgeldiniz

Taurus Ankara’nın Komşuları Reklam Yüzü Oldu.

Taurus Ankara’nın Komşuları Reklam Yüzü Oldu. sitemize 27 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.228 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Konya yolu üzerindeki ilk ve tek alışveriş merkezi olan Taurus Ankara AVM ile haziran ayında düzenlenen barbekü partisinde tanışan komşular, iki yıl boyunca reklam yüzü olacak.

AVM bahçesinde 30 Haziran günü düzenlenen partide çevre halkıyla bir araya gelen Taurus AVM yöneticileri, tanıtımlarında kullanılacak reklam yüzlerini de “komşu”ları arasından seçti.

Yediden yetmişe herkese açık olan bu etkinlikte, katılımcılar, profesyonel fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilen çekimlere katıldı. Hem profesyonel fotoğraf çektirme fırsatı bulan, hem de aileleriyle keyifli dakikalar yaşayan katılımcılar arasından belirlenen 15 kişi ve bir aile, firmanın yüzleri oldu.

TAURUS Balgat Ankara AVM Yatırım AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertan Dal, açıklamasında, gelecek ay açılacak Taurus AVM‘nin halkla bütünleşen bir yapısı olacağını söyledi.

AVM inşa edilirken misafirlerin rahatı ve konforunun esas alındığını dile getiren Dal, “Biz Ankara halkıyla buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu anlamda açılış öncesinde de çeşitli etkinliklerle buluşmalar düzenliyoruz” dedi.

“DAHA İYİ SONUÇ ALDIK”

Mimari özellikleri, teknik detayları ile Ankara‘nın “ergonomik AVM“si olacaklarını anımsatan Dal, şöyle konuştu:

“Madem Ankaralılarla bütünleşmek istiyoruz, o halde reklam yüzümüz de halkımızın arasından çıksın’ dedik. Bu fikirden hareketle barbekü partisinde tanıştığımız ve özellikle de Taurus AVM çevresinde oturan komşularımızı bu projeye dahil ettik. Etkinlik afişlerinde,gazete ilanlarında gerçek kişilere vermek istedik. Artık iki yıl boyunca Taurus AVM‘nin reklam yüzleri komşularımız olacak. KomşularımızAVM‘nin her yanında kendini bulabilecek. Eğlenceli, güleryüzlü AVM anlayışının ilk adımını, bin 100 metrekarelik büyük bir stüdyoda fotoğraf sanatçısı Fethi Mağara tarafından çekilen fotoğraflarla atmış olduk. Oldukça eğlenceli geçen çekimlerde komşularımız profesyonelleri aratmadığı gibi çok daha iyi sonuç aldık diyebiliriz.” –Ankara

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :