- Hoşgeldiniz

Taurus AVM’de “yıldız”lara eşlik edebilirsiniz.

Taurus AVM’de “yıldız”lara eşlik edebilirsiniz. sitemize 22 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.129 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

tau

Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM,

ünlülerle dijital ortamda aynı sahneye çıkma fırsatı sunuyor

Ankara – Başkent’in eğlence dünyasına farklı renkler katan Taurus AVM, “Holo Star” uygulamasıyla ziyaretçilerine dijital ortamda “yıldız”larla aynı sahneyi paylaşma fırsatı sunuyor.

Konya Yolu’nun ilk ve tek AVM’si olan Taurus, açıldığı günden bu yana Başkentliler’e ergonomik yapısıyla yorulmadan alışveriş yapma ortamı sağlarken, hayata geçirdiği organizasyonlarla da eğlenceli vakit geçirtiyor.

“Dijital AVM” olarak da adlandırılan Taurus AVM’de en ilgi çeken ve Ankaralılar’ın ilk kez tanıştıkları dijital etkinliklerden biri de “Holo Star” uygulaması…

Holo Star’da kurulan yeşil stüdyoya giren ziyaretçiler, istedikleri müzik türü ve yıldızı belirliyor. Müzik eşliğinde diledikleri gibi dans ederlerken, profesyonel ekip bu anı kaydediyor. Çekilen görüntülere, bilgisayar ortamında sanatçı ve seçilen müziğe uygun dansçılar ekleniyor.

Ardından sinema salonunu andıran alana geçen ziyaretçiler, ekranda kendilerini bu kez seçtikleri yıldız ve müzik eşliğinde dans edip, şarkı söylerken buluyorlar.

Katılımcıların talebi durumunda sahne performansları, hediye edilen cd ile ölümsüzleştiriliyor.

Holo Star uygulaması Taurus AVM’de pazartesi hariç her gün 17.30-20.00 arasında gerçekleştiriliyor.

-“Şimdi çocuk olmak vardı” –

Yediden yetmişe herkesin aradığını bulabileceği tarzda tasarlanan Taurus AVM, ebeveynleriyle alışveriş yaparken sıkılan çocukların da imdadına yetişiyor.

Cumartesi ve pazar günleri saat 14.00 ile 17.30 arası “şimdi çocuk olmak vardı” atölyesine katılan çocuklar hayallerini resmediyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :