- Hoşgeldiniz

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde TAMEK’e 2 ödül birden

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde TAMEK’e 2 ödül birden sitemize 17 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.238 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

TAMEK, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE YİNE ZİRVEDE

TAMEK lezzetleri, tüketicilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. KalDer ve KA Araştırma tarafından gerçekleştirilen “Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi”nde TAMEK, liderliği elden bırakmadı. Konserve, sos ve salça kategorisinde 2013 yılında sektör birincisi olan TAMEK, TMME “Gümüş Heykel” ödülüne layık görüldü. Ayrıca, 3 yıldır sürdürdüğü müşteri memnuniyeti liderliği sayesinde “Altın Heykel” ödülü de TAMEK’in oldu.

TAMEK, lezzetleri ile tüketicilerden tam not almaya devam ediyor. KalDer ve KA Araştırma tarafından 2005 yılından beri onlarca sektör için gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Endeksi’nin hızlı tüketim ürünleri (FMCG) araştırma sonuçlarına göre, konserve sos ve salça grubunda tüketicilerin 2013 yılında ilk tercihi yine TAMEK oldu.

Türkiye genelinde, on binlerce tüketicinin marka ve ürünlere duyduğu memnuniyetin derecelendirilip, beklenti ve şikayetlerinin değerlendirildiği Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde (TMME) TAMEK, 2013 yılının ilk 3 çeyreğinde aldığı 83 puanlık skorla üçüncü kez konserve, sos ve salça grubunda sektör birincisi oldu. Bu ürün grubundaki liderliği ile “Gümüş Heykel” ödülünü alan TAMEK, son 3 ölçüm yılında da alanında en yüksek puanı alarak sürdürdüğü müşteri memnuniyeti sayesinde “Altın Heykel” ödülünü de kazandı.

Ödül gecesinde bir kez daha sektör birinciliği ve sürdürülebilir başarı ödülü kazanmalarından dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyduklarını belirten TAMEK Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Müdürü Selin Şaşmaz, “TAMEK olarak 59 yıldır meyve suyundan salçaya, bezelyeden garnitüre, ketçaptan mayonez, reçel ve konserveye kadar tüm ürünlerimizi lezzet, doğallık ve kaliteli hizmet anlayışı ile geliştirip; günün her öğününde tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz. Farklı sektörlerde yerli ve uluslararası 27 markanın yer aldığı ve tüketicilerin beklentileri, algıladıkları kalite, marka değeri, memnuniyetleri, şikayetleri ve bağlılıkları nezdinde gerçekleştirilen TMME’de böylesine anlamlı iki ödül almaktan gurur duyuyoruz. TAMEK markasına güven duyan, bizi bir kez daha liderliğe taşıyarak ödüllendiren tüm tüketicilerimize teşekkür ederiz. Hedefimiz yarım asırdır olduğu gibi sağlıklı, doğal ve lezzetli ürün gamımızla bizlere duyulan bu güveni her daim sürdürmek” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :