- Hoşgeldiniz

Yastık By Rıfat Özbek’le Babanızı Mutlu Edin.

Yastık By Rıfat Özbek’le Babanızı Mutlu Edin. sitemize 13 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.317 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

16 Haziran Babalar Günü’nde babanıza en baba hediye dünyaca ünlü yastık markası Yastık By Rıfat Özbek koleksiyonundan

Babalara özel tasarımlar

Babanız için farklı ve unutulmayacak bir armağan arayışındaysanız Yastık by Rıfat Özbek’te birbirinden şık tasarımlar sizleri bekliyor. Babanıza dünyanın en ünlü Türk yastık markası Yastık by Rıfat Özbek’ten özel bir hediye sunabilirsiniz.

İstanbul, Alaçatı, Bodrum Maça Kızı ve son olarak modanın kalbi Londra’da açtığı mağazaları ile dünyaya adını duyuran “Yastık By Rıfat Özbek”in Babalar Günü için hazırladığı tamamı ‘Limited Edition’ olan özel koleksiyonundan seçeceğiniz yastıklarla babanıza en güzel hediyeyi siz verin. Çift taraflı kullanılan ve farklı parçaların birleşimi ile ortaya çıkan birbirinden özel tasarım harikası ikat yastıklar dikkatleri üzerine çekiyor.

Erdal Karaman ve Rıfat Özbek imzası taşıyan birbirinden şık Yastık by Rıfat Özbek tasarımlarıyla babanızı mutlu etme fırsatını kaçırmayın.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Patrick
24 Ağustos 2014 - 21:59

Lookbook’a gf6z attım şimdi,fotoğraflar şahane.d6zellikle sarı e7oraplı ilk kombinini e7ok beğendim.Mor-turuncu e7orapla giydiğin eldeisbe sana e7ok yakışmış.Omuz dekolteli gf6mleği de defilede gf6rfcp e7ok beğenmiştim,penti lookbooktaki fotoğraflar yetmedi,keşke blogda daha fazla fotoğraf paylaşsaydın 🙂

İlgili Terimler :