- Hoşgeldiniz

Yeni yılda sevdiklerinizin ofisine renk katın.

Yeni yılda sevdiklerinizin ofisine renk katın. sitemize 25 Aralık 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.132 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 

-Yeni yılda sevdiklerinizin ofisine renk katın

-Firmaların yılbaşı hediyeleri için ofislere özel hazırlanan ürün

sayısı her geçen yıl artıyor

-Ofis Tekin Genel Müdürü Cemal Tekin:

“Sevdiklerimizi nasıl mutlu ederim diye düşünenler, onların bir yıl boyunca günlerinin

büyük bölümünü ofislerinde geçirdiklerinin farkındalar. Yılbaşı hediyesi seçerken de

buna odaklanıyorlar”

Ankara – Yılbaşı hediyeleri artık, günün büyük bölümünü geçirdiğimiz ofisleri renklendirecek ofis mobilyaları ve aksesuarları arasından seçiliyor.

Yılbaşlarında hediyeleşmek, karşı tarafa verilen değerin yanı sıra bir yıl boyunca anımsanmak anlamına da geliyor. Hediye seçimi, bu nedenle kimi zaman ayrılan bütçeden daha fazla düşündürüyor. İşte bu nedenle hediye tercihi yaşamımız ve tarzımızla özdeşleşen ofislere göre şekilleniyor.

Mobilyanın kalbinin attığı Ankara’da ofis tasarımlarıyla öne çıkan Ofis Tekin’in Genel Müdürü Cemal Tekin, ofis mobilyacıları için son yıllarda yıl sonunun hesap, yılı kapatma telaşı kadar, yeni yıl hediye yoğunluğu yaşamalarına da neden olduğunu belirtti.

Sevdiklerine yılbaşı hediyesi almak isteyenlerin klasikleşen hediye anlayışının yerine daha özel ve kullanışlı hediyelere yöneldiklerini ifade eden Tekin, şunları söyledi:

“Sevdiklerimizi nasıl mutlu ederim diye düşünenler, onların bir yıl boyunca günlerinin büyük bölümünü ofislerinde geçirdiklerinin farkındalar. Yılbaşı hediyesi seçerken de buna odaklanıyorlar. Ofis ortamında onları stresten kurtaracak, her baktıklarında anımsanmalarını sağlayacak, yaşam alanlarına renk katacak seçeneklerin ‘adrese teslim’ hediye olduğu düşüncesi her geçen yıl daha da artıyor. Bu hediye şık bir koltuk olduğu kadar, özel tasarlanmış dilsiz uşak, gösterişli bir sehpaha olabiliyor. Ofis aksesuarlarında ise son yıllarda çılgın, son derece yaratıcı tasarımlar var. Hediye edilecek sıradışı bir aksesuar ofisin havasını komple değiştirebiliyor.”

Cemal Tekin, ofis mobilyası hediye ederken de bazı detaylara dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizerek, “Kişinin mesleğine uygun bir hediye isabetli bir karar olacaktır. Bugün doktorundan, avukatına; gazeteciden, holdig patronunun ofisine kadar çok farklı aksesuar ve mobilya seçenekleri var. Ayrıca hediye gönderilecek kişinin ofisindeki renkler, tasarım da çok iyi irdelenmeli. İğreti durmamalı, tam aksine bütünleşmeli, ofise hareket katmalı. Şunu da unutmayalım bir ofis ortamında veya farklı bir işte çalışan için alınacak hediye onu mutlu edeceği gibi işine verdiğiniz değerin de göstergesi olacaktır” dedi.

Ayrıntılı bilgi için

Emine Gürcan

Ofis Tekin İletişim Danışmanı

RPR Medya AŞ

05336763463

03124179949

 

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Claudia
28 Haziran 2014 - 20:55

Yusuf Usta ile ilk telefon goeummesdrn onu evden ugurlamama kadar gecen sure icinde en ufak bir problem yasamadim. Saygili, durust, nazik ve profesyonel bir tavri var. Hem o hem de beraberinde gelen ismini hatirlamadigim arkadas islerini hizli ve kusursuz sekilde tamamlayarak teslim ettiler. Odedigim ucret de gayet makul idi. Duvar kagitlarimi yurtdisindan guclukle getirtmistim ve yapacaklari bir hatayi telafi etmem hem zaman alacak hem masrafli olacakti. Is bitince anladim ki bu kagitlari dogru ustaya emanet etmisim. Yusuf Usta, sana tekrar tesekkur ediyorum; email adresini bildirirsen, dekorasyonun bitmis halinin fotograflarini da gonderebilirim. Selamlar, Barlas

İlgili Terimler :