- Hoşgeldiniz

Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest

Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest sitemize 24 Nisan 2015 tarihinde eklenmiş ve 1.286 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Şehrin en yeni festival, kaliteli müzik, moda, alışveriş ve tüm gün eğlence vadediyor!

THE DØ
KADEBOSTANY
PRINCESS CHELSEA
KALBEN
NİLİPEK
Şehrin en yeni festival, kaliteli müzik, Moda, alışveriş ve tüm gün eğlence vadediyor!
Sektörümüzün en taze, en yeni festivali Parkfest, 2015 yılının ilk açıkhava festivali olarak müzik, moda asarım, alışveriş ve dikkat çeken yeme – içme standları ile bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunacak.
10 Mayıs Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta gerçeklesek olan Parkfest, festival katılımcılarına, yaklaşık 12 saat boyunca çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri ve moda gösterileri de deneyimleme imkânı sunacak. Parkfest, bugüne kadar alışılagelmiş festival standartlarının bir adım daha ötesinde olmayı
ve kesintisiz eğlenceyi vadediyor.
Gün boyunca alternatif içeriğiyle bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunacak olan ve bu yıldan itibaren gelenekselleşecek  Parkfest, ülkemizde de çok sevilen The Dø, Kadebostany, Princess Chelsea gibi alternatif müzik gruplarını aynı sahnede bir araya getiriyor. Tamamen kadın müzisyenlerden oluşan bir akış ile müzikseverlerin beğenisini kazanan festivalin yerli isimleriyse son günlerin en çok dikkat çeken isimlerinden olan Kalben ve Nilipek.
5 Mart 2015 Perşembe gününden itibaren avantajlı bilet fiyatları ile satışa açılacak olan Parkfest festivalinin biletlerini tüm Biletix (www.biletix.com) satış kanallarından alabilirsiniz.
5 Nisan 2015 tarihine kadar geçerli indirimli dönem bilet fiyatıdır.
-59.00 TL
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :